1
Antalya Massage | Spa Manikür-Pedikür
Spa Manikür-Pedikür

Bakımlı eller, güzellik ve kişisel hijyenin bir parçasıdır.Spa manikür ve Pedikür sayesinde yoğun ve stresli bir güne elveda diyebilirsiniz.

İçeriğindeki doğal mineral özleri ile hassaslaşmış cilt derisi,kuruma ve çatlamalar nazik ve onarıcı dokunuşlar ile yüksek derecede kendini yenilemektedir.

Uygulama aşamalarının farklılıkları görsel zenginlik haricinde en yüksek nem ve minerallere sahip olmasıdır.

Anti –bakteriyel içerikli Limon Ağacı ve Jojoba özlerine sahip baloncuklar ile sunulan el banyosu manikür için mükemmel bir başlangıçtır..

El ve ayaklara özel tırnak eti solüsyonları sürülür,tırnak eti temizleme işleminin bitmesi ile tırnak bakımında önemli rolü olan nemlendirme işlemi uygulanır.

Deniz kumu peelingi ile ölü deriden kurtulmanızı sağlayarak hem elleriniz hem de ayaklarınızın yumuşacık ve taptaze olmasına yardımcı olur.

Shea yağı,Aloe vera ve E vitamininin aktif bileşenlerini içeren Active Touch Masaj Losyonu kullanılarak yapılan el ev ayak masajı ile kan dolaşımının artması,hücre yenilenmesi sonucunda daha canlı ve genç ellere sahip olabilirsiniz.

Spa Manikür-Pedikür sadece Manikür-Pedikür demek değildir.Buna ek olarak peelingi,masajı,özel el ve ayak losyonlarıyla komple bir bakımdır ve bunu sonucunda sadece manikür pedikür hizmeti almanın yanında günün yorgunluğunu atıp kendinizi daha bakımlı ve özel hissetmenize sağlar.